0885109199 info@fitsys.com
СУПТО ли е моето приложение календар?

СУПТО ли е моето приложение календар?

Напоследък при разговори с клиенти все по-често срещаме въпроса дали приложението което ползват “само за резервации” следва да се счита за СУПТО? Решихме да отговорим на този въпрос и да ви помогнем да изградите мнение дали вашият софтуер тип „календар“ е...
Наредба Н-18

Наредба Н-18

На 22.04.2019 fitsys v2.0 беше официално одобрена от органите на НАП и регистрирана като СУПТО по чл. 52 а, ал. 1 от Наредба Н-18/2006г. Може да се уверите сами като отидете на портала https://inetdec.nra.bg/, изберете “Е-услуги със свободен достъп” и след...